مشخصات قیمت و خرید لوازم آرایشی و بهداشتی و دیگر لوازم خانگی از جمله سشوار در فروشگاه اینترنتی فالوده، بررسی تخصصی، مقایسه، ارسال رایگان، پوشش گسترده برندهای ایرانی و خارجی شامل پارس خزر

در حال نمایش 1–12 از 15 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36
فروش ویژه
سبز- نقره ای
بستن

سشوار فلر مدل HD 2000

291,000 تومان 290,000 تومان

سشوار فلر مدل HD 2000

از جمله وسایل ضروری در خانه و  سفر، داشتن یک سشوار خوب قدرتمند است که ضمن خشک کردن سریع موها کمترین آسیب را به مو وارد کند. سشوار فلر مدل HD 2000 با توان بالا و موتور DC خیلی سریع موهای خیس را خشک و خوش حالت کرده و حس خوبی را به شما خواهد داد. سشوار فلر مدل HD 2000 با دو حالت انتخاب سرعت هوای خروجی یعنی تند و کند و سه حالت تنظیم دمای حرارت دلخواه داغ، گرم و سرد بیشتر برای کاربری خانگی طراحی شده است. این مدل سشوار فلر دارای دکمه سرد کننده است و با فشار دادن این دکمه میتوانید از داغ‌شدن سر جلوگیری کنید و اگر بعد از گرم کردن و شانه موها دکمه باد سرد را نگه دارید موهای خود را میتوانید حالت دلخواه پایدارتر بدهید چون مانند حالت فریز روی مو کار میکند.

دکمه های کنترل سرعت و حرارت بر روی بدنه دستگاه

دکمه باد سرد (خنک کننده )

همراه با یک سری متمرکز کننده باد برای حالت دهی بهتر

دارای چراغ تزئینی

حلقه‌ی آویز تعبیه شده در سشوار فلر HD-2000 کمک می‌کند کار با آن راحت‌تر شود. حلقه‌ی آویز باعث می‌شود بتوانید سشوار را جایی در دسترس آویزان کنید تا همیشه نزدیکتان باشد. قابل ذکر است که سشوار  HD-2000 نسبت به سشوارهای با موتور AC پرتاب باد و موتور ضعیف‌تری دارد اما برای کاربران خانگی گزینه‌ی بسیار خوبی به حساب می‌آید.